Nasza pomoc drogowa Rzeszów świadczy kompleksowe usługi. Oferujemy w Rzeszowie lawetę i holowanie, a także wsparcie w wielu innych obszarach. Poznaj naszą ofertę i cennik lawety Rzeszów. Następnie zapraszamy do kontaktu.

Usługi lawetą

Pomoc drogowa

Szybki dojazd

Szybka pomoc drogowa Rzeszów dostępna przez całą dobę

Laweta Rzeszów Art-hol pomoc drogowa 

Profesjonalizm
%
Naprawionych aut
+
Holowanych aut
+
Zasięg
+

Laweta Rzeszów 24h

Zdajemy sobie sprawę, że do niezaplanowanej sytuacji na drodze może dojść o każdej porze, dlatego nasza laweta Rzeszów jest dostępna całodobowo. Bez względu na porę dnia i dzień tygodnia pomoc drogowa Rzeszów udzieli Ci profesjonalnego wsparcia. Warto podkreślić, że najczęściej świadczymy usługi lawetą, jednak ogółem działamy zdecydowanie szerzej. Pomagamy również w naprawach na miejscu, wymieniamy koła, dowozimy paliwo i wiele więcej.

Co ważne, działamy szybko. Oczekiwanie godzinami na przyjazd pomocy drogowej może być bardzo frustrujące. Pomoc drogowa Rzeszów w naszym wykonaniu to przyjazd na miejsce nawet w kilkanaście minut. W każdej chwili dostępny jest u nas pojazd z obsługą gotową Ci pomóc. Ograniczeniem czasowym może być jedynie odległość do pokonania. Na terenie Rzeszowa działamy szybciej, natomiast na obrzeżach miasta konieczne może być nieco dłuższe oczekiwanie. Warto pamiętać, że jeśli chodzi o taką usługę, jak laweta Rzeszów cennik jest uzależniony głównie od odległości. Stąd też w przypadku konieczności odbycia przez nas dłuższej drogi, pobierzemy nieco większą opłatę.

Bezgotówkowa pomoc drogowa Rzeszów

Posiadasz ubezpieczenie obejmujące zdarzenie, do którego doszło na drodze? W takim razie takie zagadnienie, jak laweta Rzeszów ceny, tak naprawdę w ogóle nie musi Cię interesować. Koszt związany z usługą lawetą pokryje ubezpieczyciel. Co więcej, nasza laweta w Rzeszowie nie wymaga od Ciebie założenie środków na czas oczekiwania na rozliczenie z ubezpieczycielem. Oferujemy bezgotówkową pomoc drogową Rzeszów, co oznacza, że nie oczekujemy od Ciebie zapłaty, jeśli usługa jest realizowana w ramach ubezpieczenia.

Korzystałam z pomocy drogowej w Rzeszowie i jestem bardzo zadowolona.
Marta
Jak mam jakąś awarię to zawsze dzwonię po lawetę, tak jest szybko i bezproblemowo.
Bartek
Szybko zaopiekują się autem na drodze i człowiekiem, miło i profesjonalnie.
Czarek

Laweta Rzeszów cennik

Jeśli ubezpieczenie nie pokrywa szkody, autolaweta wymaga uiszczenia opłaty. Jeśli chodzi o zagadnienia laweta Rzeszów cennik, warto wskazać na czynniki decydujące o koszcie. Na pierwszy plan wysuwa się wspomniana powyżej lokalizacja zdarzenia. Nie bez znaczenia jest też termin zdarzenia. 

W przypadku zdarzeń na terenie Rzeszowa pobieramy opłatę wstępną w wysokości 100 zł. Natomiast dla zdarzeń na przedmieściach obowiązuje stawka 150 zł. Poza opłatą wstępną obowiązuje stawka kilometrowa. Cena za km wynosi:

  • 3 zł w dni powszednie,
  • 3,5 zł w nocy,
  • 3,5 zł w święta ustawowo wolne od pracy.

W przypadku świadczenia usług na obrzeżach miasta obniżamy cenę za km o 0,5 zł.

Auto Laweta i holowanie

Lawet Rzeszów to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Naszym celem jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie, a to oznacza konieczność dostosowania usługi do potrzeb indywidualnych klienta. W niektórych przypadkach zdecydowanie najlepszą opcją jest autolaweta, natomiast innym razem może to być holowanie. Dlatego też kiedy klient się z nami kontaktuje, zadajemy mu szereg pytań o specyfikę zdarzenia i problemu. Na tej podstawie decydujemy, w jaki sposób zadziałać.

Pomoc na drodze

Lawetarzeszow24

Pomożemy przy zepsutym aucie firma Laweta Rzeszów HOL: